Kunst-S-interieur-116.jpg

Machinery.

Door de corana-crisis vindt het bestuur van de fokkersclub Overijssel en Flevoland het dit jaar niet verantwoord om een fokdag in Luttenberg te organiseren.

 

Toch zijn er veel fokkers die hun schapen aan collega-fokkers willen laten zien. Door het organiseren van de digitale presentatie is het mogelijk om onze Texelaar te promoten en aan mede-fokkers te laten zien.

 

De leden hadden de keuze om dieren in de volgende rubrieken te laten filmen t.w.: Individueel: Oude rammen en 1,5 jarige rammen. In de hokjes: oude ooien, 1,5 jarige ooien, ramlammeren, ooilammeren en afstammingsgroepen.

 

Elk filmpje heeft een rubrieksnummer die overeenkomt met het rubrieksnummer in de catalogus waarin de diergegevens zijn weergegeven.

Filmpje per fokker 

 

Richard Assink

Hengevelde 

Email: Assinkrichard@hotmail.com

Tel: 0547 333614

 
 

Andre Kemperink 

Harbrinkhoek 

Email: andre.kemperink@gmail.com

Tel: 0546 865924

 

Gert Kamphuis

Hardenberg

Email: gkamphuis67@gmail.com

Tel: 0523 264197

Henk Schuldink 

Gramsbergen 

Email: hschuldink@gramsbergen.nl

Tel: 0523 562517

 
 

Martijn Berendsen

Beuningen Ov

Email: mberendsen77@gmail.com

Tel: 06-12655624

Jos Dierink 

Harbrinkhoek

Email: Josdierink@gmail.com

Tel: 0547 333614

 

Gerrit Hammink 

Weerselo

Email: info@develdmeijer.nl

Tel: 0541-662362

 

Hans Hagendijk

Blokzijl

Email: hanshagendijk@outlook.com

Tel: 0527 291261

 

Alex Van der Linde

Hasselt 

Email: alex80.linde@gmail.com

Tel: 038 4771831

 

Bart Mol

Enter

Email: bart_mol@online.nl

Tel: 0547 383531

 

Jaap Oosten

Blankenham

Email: j.a.oosten@kpnmail.com

Tel: 0527 202421

 

Fons Pierink

Haaksbergen

Email: fonspierink@hotmail.com

Tel: 074 3575518

 

Olaf Uineken

Borne

Email: uinekenolaf@gmail.com

Tel: 06 41467564

 

Dick Van der Wetering

's Heerenbroek

Email: dickvdwetering@hotmail.com

Tel: 06 - 11147854

 

Jan Zandman

Den Ham 

Email: magne-jan.zandman@tele2.nl

Tel: 0546 671905